Osman Gökçek: Ülkemizi darbecilere teslim etmeyelim

Beyaz TV genel yayın koordinatörü Osman Gökçek Beyaz Radyo'ya 15 temmuz gecesi telefonla bağlandı ve Cumhurbaşkanı'mızında talimatıyla halkı meydanlara çağırdı..
02585

Beyaz TV genel yayın koordinatörü Osman Gökçek Beyaz Radyo’ya 15 temmuz gecesi telefonla bağlandı ve Cumhurbaşkanı’mızında talimatıyla halkı meydanlara çağırdı..

Osman Gökçek:

Evet, bu akşam paralel yapı darbe operasyonu yapmaya kalkışmaktadır. Özellikle bu konuda TSK mensuplarını kullanarak böyle bir organizasyon içerisinde girmiştir. Bizi izleyen ve dinleyen tüm vatandaşlarımızın herkesin sokağa çıkması gerekiyor, çünkü bu bir istiklal mücadelesidir herkes yarın kendi çocuklarını düşünüyorsa, kendi ailelerini düşünüyorsa bu darbecilere karşı yabancı ülkelerin dış maşalarına karşı ülkesini teslim etmemek için sokaklara çıkması gerekmektedir.

Şu anda Ben biraz önce Esenboğa Hava Limanı yolundaydım inanılmaz bir şekilde kalabalık var, Ankara Kızılay inanılmaz bir şekilde kalabalık bütün herkes şu anda sokaklara dökülmüş durumda. Tüm Türkiye de dört bir yandan insanlar Ülkesi için mücadele veriyorlar, bakın ben biraz önce Beyaz TV de konuşma yaparken TÜRKSAT’tan paralel yapı yayınımızı kesti ama fark eder mi? fark etmez. Yarın sabah hepimiz için çok geç olsun istemiyorsak herkes sokaklara dökülmeli herkes sokaklara çıkmalı miting meydanlarında dik dur eğilme bu millet seninle diyen halkımıza sesleniyorum Tayyip Erdoğan için, artık dik durma vakti bizimdir. Kardeşlerim ülkemizi bunlara teslim etmeyeceğiz, Allah rızası içi alını secdeye gelen tüm kardeşlerime sesleniyorum, arkadaşlarıma sesleniyorum herkes sokaklara çıksın mücadeleye devam etsin biz bu mücadeleyi verirsek yarın paralel yapı hüsrana uğrayacak. İnşallah bu memleket kimseye eğilip bunların ellerine kalmayacak.

Özellikle ülkücü harekete mensup kardeşlerime sesleniyorum, MHP de operasyon yapmak isteyenler bugün bu akşam da darbe yapmak isteyenlerle aynıdır. Ama sizlere de sesleniyorum hiçbirimiz için geç olmasın diyorsak herkes sokaklara dökülsün.  Bizler Osmanlının Torunlarıyız, bizim ecdadımız kanını dökerken bizim için mücadele ederken biz bugünler de paralel yapılara bu darbecilere ülkemizi teslim edelim diye vermediler. Bugün İstiklal mücadelesi vardır ellerimizi havaya kaldıralım, vücutlarımızı birbirimize kenetleyelim, demokrasi için şiddete girmeden Allah rızası için bu akşam mücadele etme günüdür. Bugün bakın sevgili dinleyenler bir gün eğer cesur gibi yaşayıp hayatımız giderse, unutmayın ki korkak olarak yıllarca yaşasak neye yarar. Ben kendim için söylüyorum cesur bir insan olarak bir gün yaşayayım ama bu ülkemi darbecilere teslim etmeyelim. Allah izin verirse İnşallah bugünün sonunda yarın güneş bu darbecilerin bittiği ve tekrar demokrasinin ve özgürlüğün hâkim olduğu Türkiye için doğacak.

Herkese saygılarımı sevgilerimi sunuyorum Direnişi bırakmayın Allah rızası için sokaklara çıkın. Bütün Milletimize sesleniyorum.

Uncategorized

İlginizi Çekebilir