Onbir ayın sultanı Ramazan ayında Kültürün ve Tefekkürün Merkezi Radyo Ses oldu

Ramazan’ın bereketini, manevi atmosferini ve kültürel zenginliğini teneffüs etmek isteyenlerin ortak adresi artık Radyo Ses olacak.
şlkjhg

Ülkemizde  özlemle beklediğimiz bu mübarek günlerin manevi ikramlarından azami ölçüde istifade ederken neşe ve coşkusunu da yediden yetmişe tüm Ankaralılarla paylaşacağımız Ramazan programlarıyla karşınızda olacağız.

Ankarada çeşitli salonlarında söyleşi, sohbet ve konserlerle renklenecek olan Ramazan’a özel programımızda bir çok yazar, akademisyen, kanaat önderi ve sanatçı en önemlisi gençler bu programların odağında  yer alacak.

Onbir ayın sultanı Ramazan geldiğinde Radyo Ses ilk akla gelen radyo olacak ve bu özel günler Radyo Ses’de bir başka güzel yaşanacak. Ramazan’ın bereketini, manevi atmosferini ve kültürel zenginliğini teneffüs etmek isteyenlerin ortak adresi artık Radyo Ses olacak.

“Kültürün ve Tefekkürün Merkezi Radyo Ses” ismiyle Ramazan’ın huzur dolu atmosferi bu mukaddes zamanların manevi bereketinin yanında ortak sevincimizin de en güzel örneklerini Radyo Ses organizasyonlarıyla Ankarada çeşitli salonlarda ve Radyo Ses Ramazan programıyla tüm Ankara’ya sergileyeceğiz.

Özlemle Bekledik, Özenle Hazırlandık

Tüm İslam aleminde olduğu gibi ülkemizde ve Ankara’da özlemle beklediğimiz bu mübarek ayın manevi ikramlarından azami ölçüde istifade ederken neşe ve çoşkusunu da yediden yetmişe tüm Ankara’lılarla paylaşacağımız bir ramazan programıyla halkımızın yanında  olmayı planlıyoruz.

Ramazan etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşecek olan söyleşi, sohbet, konserler ve radyo programlarıyla  renklenecek olan ramazan etkinliklerinde birçok yazar, akademisyen, kanaat önderi ve sanatçı ile ramazan ayının manevi atmosferi en iyi şekilde sergilemeye çalışacağız.

Çünkü biz O’nun(s.a.v) izini izlemekteyiz, yolunda gitmekteyiz.. İnşaallah.

Gayret Bizden Muvaffakiyet Yüce Allah’tandır..

BİZDEN HABERLER
No Comment

Leave a Reply

*

*

İlginizi Çekebilir

 • 12670281_1707806492839434_7151417217548470011_n

  Ülkede Ahval *Çok yakında

  Ülkede Ahval Dergisinin katkılarıyla hazırlanan ve sesli dergi olarak yayınlanacak program çok yakında sizlerle Yeniden Dizayn Edilen Gelecek Değerli okurlarımız, Son yıllarda kültür adına ortaya koyulan bazı faaliyetler o...
 • Hayatta_Kalma_Imtihani

  Hayatta Kalma İmtihanı *çok yakında

  Aliya İzzetbegoviç’in 1990-2000 yılları yaşadıkları sesli kitap haline geliyor. Bosna-Hersek’in zor yıllarının Bilge Lideri Aliya İzzet Begoviç’in 1990-2000 yılları arasında yaşadıkları 92.7 Radyo Ses’de sesli kitap haline geliyor. HECE...
 • 15252

  Örnek Nesil sesli kitap olarak Radyo Ses’de

  Sahabe üzerine pek çok şey yazıldı bugüne kadar. 2000’lerden Asr-ı Saadet’e bakıp ,çağımıza güzellikler taşıma gayretindeki bir film adamının yıllar alan çalışmasının ürünü.Eser hassas bir kalp ikliminde oluşmuş.Bizzat yazar,ele...
 • 02585

  Osman Gökçek: Ülkemizi darbecilere teslim etmeyelim

  Beyaz TV genel yayın koordinatörü Osman Gökçek Beyaz Radyo’ya 15 temmuz gecesi telefonla bağlandı ve Cumhurbaşkanı’mızında talimatıyla halkı meydanlara çağırdı.. Osman Gökçek: Evet, bu akşam paralel yapı darbe operasyonu...