Onbir ayın sultanı Ramazan ayında Kültürün ve Tefekkürün Merkezi Radyo Ses oldu

Ramazan’ın bereketini, manevi atmosferini ve kültürel zenginliğini teneffüs etmek isteyenlerin ortak adresi artık Radyo Ses olacak.
şlkjhg

Ülkemizde  özlemle beklediğimiz bu mübarek günlerin manevi ikramlarından azami ölçüde istifade ederken neşe ve coşkusunu da yediden yetmişe tüm Ankaralılarla paylaşacağımız Ramazan programlarıyla karşınızda olacağız.

Ankarada çeşitli salonlarında söyleşi, sohbet ve konserlerle renklenecek olan Ramazan’a özel programımızda bir çok yazar, akademisyen, kanaat önderi ve sanatçı en önemlisi gençler bu programların odağında  yer alacak.

Onbir ayın sultanı Ramazan geldiğinde Radyo Ses ilk akla gelen radyo olacak ve bu özel günler Radyo Ses’de bir başka güzel yaşanacak. Ramazan’ın bereketini, manevi atmosferini ve kültürel zenginliğini teneffüs etmek isteyenlerin ortak adresi artık Radyo Ses olacak.

“Kültürün ve Tefekkürün Merkezi Radyo Ses” ismiyle Ramazan’ın huzur dolu atmosferi bu mukaddes zamanların manevi bereketinin yanında ortak sevincimizin de en güzel örneklerini Radyo Ses organizasyonlarıyla Ankarada çeşitli salonlarda ve Radyo Ses Ramazan programıyla tüm Ankara’ya sergileyeceğiz.

Özlemle Bekledik, Özenle Hazırlandık

Tüm İslam aleminde olduğu gibi ülkemizde ve Ankara’da özlemle beklediğimiz bu mübarek ayın manevi ikramlarından azami ölçüde istifade ederken neşe ve çoşkusunu da yediden yetmişe tüm Ankara’lılarla paylaşacağımız bir ramazan programıyla halkımızın yanında  olmayı planlıyoruz.

Ramazan etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşecek olan söyleşi, sohbet, konserler ve radyo programlarıyla  renklenecek olan ramazan etkinliklerinde birçok yazar, akademisyen, kanaat önderi ve sanatçı ile ramazan ayının manevi atmosferi en iyi şekilde sergilemeye çalışacağız.

Çünkü biz O’nun(s.a.v) izini izlemekteyiz, yolunda gitmekteyiz.. İnşaallah.

Gayret Bizden Muvaffakiyet Yüce Allah’tandır..

BİZDEN HABERLER
No Comment

Leave a Reply

*

*

İlginizi Çekebilir